Skip to content

Poznaj
Life Polska

Produkujemy sauny i balie od 2002 roku.

O firmie

Firma LIFEPOLSKA powstała w 2002 roku. Dzięki wysoce wykwalifikowanej kadrze z wieloletnim doświadczeniem oraz dbałości o szczegóły możemy zapewnić, że nasze produkty są najwyższej jakości. W swojej ofercie posiadamy sauny i balie ogrodowe. W Skandynawii i na dalekim wschodzie od Syberii po Chiny i w Japonii, sauny i balie ogrodowe znane są od ponad 2 tysięcy lat. SAUNA FIŃSKA, HOT TUB lub RUSKA BANIA od niepamiętnych czasów cieszą się popularnością i dają ich właścicielom wiele radości i zdrowia.

Jak wskazują statystyki w rejonach Skandynawii na rodzinę przypada 1,5 sauny. Sauna i balia ogrodowa ostatnimi czasy coraz większą popularność zyskują w całej Europie, a zatem również w naszym kraju. Jako producent zapewniamy najwyższą jakość oraz niezawodność, a także serwis. Posiadamy własne ekipy montażowe, transport oraz bogaty park maszynowy z świetnym wyposażeniem. Zatrudniamy stolarzy, ślusarzy, spawaczy i montażystów.

Pasja związana z saunami i baliami ogrodowymi zaczęła się 12 lata temu na dalekiej północy Norwegii. W krajach skandynawskich,  i nie tylko, sauny to świętość tak jak dal naszej firmy. Owocem tej pasji są nasze produkty sauna i balia ogrodowa. Wykonane z  pieczołowitością, należytą wiedzą i kunsztem przywiezionym wprost z norweskich Lofotów. 

Pracujemy na nowych maszynach, najlepszymi narzędziami i tylko w drewnie selekcjonowanym, pierwszego gatunku. Sauny i balie ogrodowe począwszy od pieca a skończywszy na uchwytach drzwiowych w całości zaprojektowaliśmy i produkujemy sami. Dzięki naszemu grafikowi oraz konstruktorom i kreślarzom zachowaliśmy świetne proporcje połączone z ergonomią i wytrzymałością. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce która wykonała szczegółowe  projekty i badania pieca oraz całej konstrukcji sauny i balii ogrodowej. Nasza misja to ciągłe ulepszanie naszych produktów, dążąc do doskonałości.
LifePolska

Nagrody i wyróżnienia