Skip to content

Grota solankowa

W grocie solnej powietrze jest nasycone drobnymi cząstkami soli, które w trakcie oddychania docierają do płuc i układu oddechowego, co przyczynia się do oczyszczenia dróg oddechowych oraz redukcji stanów zapalnych. Ponadto solanka wykazuje właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze, co pomaga w walce z infekcjami. Groty solne są stosowane jako terapia wspomagająca w leczeniu chorób układu oddechowego, takich jak astma, przewlekłe zapalenie oskrzeli, alergie i infekcje dróg oddechowych. Groty solne mogą także przynosić ulgę w przypadku chorób skórnych, takich jak łuszczyca i atopowe zapalenie skóry. 

Uzupełnieniem Twojego przydomowego SPA powinna być tężnia solankowa lub grota solna. Projektujemy i wykonujemy groty solne połączone z tężniami. Dostosujemy wymiary oraz walory użytkowe do każdego pomieszczenia. Wykonujemy groty solne w każdym z naszych projektów, w Panoramie, w beczce, w horyzoncie, w domkach.

Grota solankowa
netto
brutto
GS-01
Średnia cena wyposażenia pomieszczenia za m2
4 990 zł
6 137,70 zł

Wyposażenie: ściany wykonane z cegły solnej z podświetleniem led, podłoga z sypkiej soli gruboziarnistej, tężnia solankowa.

Wi-Fi

Wszystkie nasze urządzenia mogą być sterowane smartfonem przez Wi-Fi.