Unia Europejska
Rejestracja
opis niedostepny

Sauna Panorama wykonana z drewna Cedr Syberyjski z przeszkleniem sferycznym (kolor poliwęglanu dymiony) (kliknij)

Wyposażona w piec  elektryczny, dach pokryty blachą w kolorze brązowym, impregnacja w kolorze bezbarwnym.

Balia z piecem zintegrowanym podławkowym, laminat w kolorze niebieskim, impregnacja w kolorze bezbarwnym.

Dodatkowe wyposażenie: jacuzzi, oświetlenie, pokrywa, filtr piaskowy.

Lokalizacja: Ochaby Wielkie  woj. Śląskie (Klient indywidualny)
lifepolska sauny i balie ogrodowe

Zapraszamy w wydłużonych godzinach pracy.

pn-pt 600-1800 sob 0600-1300Oferta pracy

Zatrudnię Stolarza od zaraz! Więcej informacji w dziale Praca.
opis niedostepny Wkłady do Jacuzzi wykonane z żywic poliestrowych. Odporne i solidne, na wiele lat. Dodatki w postaci pieca, hydromasażu, oświetlenia, pokrywy lub rodzaju drewna konfigurujemy dowolnie z cennika. Wybór należy do klienta. 

opis niedostepny Brykiet o wilgotności 7-9% ( kaloryczność z 1 tony wyższa niż z węgla) do kominka i pieca co. Sprawdzony przez 4 sezony grzewcze. Sprzedamy nadmiar, worki po 10 kg w cenie od 5.50,- zł. Do każdej tony za darmo dokładamy kosz kominkowy zapobiegający rozsypywaniu się brykietów. 

opis niedostepnyW związku z wieloma prośbami klientów, w naszych baliach z pokrywą laminatową wprowadziliśmy możliwość zamykania na kłódkę. 
opis niedostepny

Nowość sauna 3-funkcyjna. Sauna Infrared, sauna sucha, sauna wilgotna “ruska bania”. Promienniki Infrared sterowane pilotem o trzech zakresach mocy. W celu uzyskania szczegółów zapraszamy do kontaktu 


opis niedostepnyNasza sauna Discovery to idealne rozwiązanie przy pięknych widokach. Tym razem miejsce montażu sauny to Austria. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. (kliknij)

leasing sauna ogrodowa
Z wielką przyjemnością informujemy Państwa o możliwość uzyskania leasingu na nasze balie i sauny ogrodowe. Uzyskaliśmy pozytywną opinie z renomowanej firmy leasingowej jaką jest EFL na temat pozyskiwania korzystnego finansowania w postaci leasingu. Prowadzisz działalność gospodarczą, zarządzasz spółką, nie chcesz angażować środków własnych więc ta oferta jest dla Ciebie. Szczegóły pod nr tel. 601 53 27 51 lub e-mile. ZAPRASZAMY.

opis niedostepnyDla Państwa wygody nasze sauny owalne proponujemy w 2 wariantach: z piecem z przodu lub z tyłu sauny. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

opis niedostepny Ze względu na prośbę naszych klientów umieszczamy w galerii wnętrza sauny owalnej oraz sauny ogrodowej. Zapraszamy do obejrzenia.

opis niedostepnyPoduszka cedrowa z wsypem wyposażonym w zamek błyskawiczny umożliwiający wymianę wkładu.

opis niedostepnyCały czas staramy się udoskonalać nasze produkty. W galerii zdjęcia jak obecnie wygląda nasza sauna ogrodowa. (kliknij)

opis niedostepny Nowe zdjęcia zrealizowanej przez naszą firmę sauny ogrodowej. Zapraszamy do galerii. (kliknij)

opis niedostepnyKolejna procja zdjęć z realizacji sauny ogrodowej DISCOVERY. (kliknij)


opis niedostepnyW zakładce "CENNIK" do pobrania cennik balii - wanien z wkładem laminatowym do schładzania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

opis niedostepny UWAGA!!! Super oferta dla naszych dotychczasowych klientów. Jeżeli zakupili Państwo u nas saunę z piecem opalanym drewnem i chcą Państwo by go wyremontować - zrobimy to za darmo! Wystarczy dostarczyć piec do nas, a my naprawimy zużyte części oraz nadamy mu wygląd naszego nowego modelu "Wieża Kamienna DIABAZ".

opis niedostepny Nasze sauny niekoniecznie muszą znajdować się w ogrodzie. Taras to równie dobre miejsce! Więcej zdjęć w galerii. (kliknij)

opis niedostepnyNowość w naszej ofercie! Od teraz możecie Państwo nabyć balie do schładzania z laminatem.

opis niedostepnyW galerii dawka zdjęć z naszych ostatnich realizacji. Tym razem sauna owalna oraz sauna ogrodowa.

opis niedostepny Na prośbę naszych klientów przesdstawiamy jak rozwiązana jest wentylacja w naszych saunach ogrodowych. (kliknij)

opis niedostepny Uzupełniliśmy galerię o nowe zdjęcia z realizacji sauny domku. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia.

opis niedostepnySauna ogrodowa wewnątrz domu? Czemu nie!


opis niedostepny W galerii nowa porcja zdjęć saun owalnych. Zapraszamy do obejrzenia.


opis niedostepny Udoskonaliliśmy nasz piec do sauny ogrodowej o izolowany komin. Gwarantuje to jeszcze większe bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Sauny domki Nowe zdjęcia saun ogrodowych "domków". Zapraszamy do obejrzenia tutaj (kliknij).

opis niedostepny Nowe zdjęcia Sauny DISCOVERY w galerii. Zapraszamy do obejrzenia (kliknij).  

balie i sauny fińskie

Piszą o nas (kliknij....)

Zachęcam do lektury!!! (plik.PDF do pobrania) balie plastikowe plastic hot-tub JACUZZI OGRODOWE, 8 DYSZ DO MASAŻU I NAPOWIETRZANIA, POKRYWA Z LAMINATU. ZAPRASZAM DO DZIAŁU "OFERTA" NOWE ZDJĘCIA W GALERII.... (kliknij...)

sauna ogrodowa discovery

Nowy typ sauny ogrodowej z kopułą przeźroczystą dla tych którzy mają dobre widoki ;-)

Sauna Discovery to unikat na skale światową. 
opis niedostepny

UWAGA!

Teraz do naszych balii możesz wybrać piec wewnętrzny lub zewnętrzny bez dodatkowych opłat! 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies.Lifepolska © Wszelkie prawa zastrzeżone